Środa, 2018-08-22

Imieniny: Cezarego, Marii

Sto lat, Kochany Misiu!

Miękki, puchaty i taki z łatką. Kubuś Puchatek, Miś Paddington albo Miś Uszatek. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka - Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, żadna nie jest w stanie zastąpić Misia. Światowy Dzień Pluszowego Misia ustanowiono w setną rocznicę powstania maskotki – w 2002 roku.

Nasza szkolna biblioteka kolejny raz uczciła to święto. Uczniowie przynieśli swoje ulubione miśki, z których zorganizowano wspaniałą wystawkę. Wykonali też piękne prace plastyczne, których bohaterem stał się oczywiście kochany miś. Uwieńczeniem święta była możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z ukochaną maskotką. To był naprawdę miły dzień! Kochany Misiu, sto lat!