Sobota, 2018-11-17

Imieniny: Grzegorza, Salomei

Moja szkoła na pocztówce

Uczniowie SP nr 2 w Szczyrku  chętnie uczestniczą w konkursach plastycznych i wielokrotnie zdobywali w nich nagrody i wyróżnienia. Tak było i tym razem.

Przedmiotem konkursu „Pocztówka ze szkoły” zorganizowanego przez  Nową Prywatną Szkołę Podstawową w Bielsku – Białej było wykonanie pracy na dowolny temat, która docelowo posłużyła do stworzenia tradycyjnej kartki pocztowej i została wydrukowana w formie pocztówki . Na konkurs nadesłano 109 prac plastycznych w kilku kategoriach wiekowych.

W kategorii  klas I-III sp III miejsce zdobyła Laura Jakubiec za pracę „Drzewko szczęścia”. Wśród uczniów klas IV-VI wyróżniono pracę  pt. „Cisza” Mai Krupy, a II miejsce zajął Marcin Bartyzel za pracę „Smok”. Jury doceniło ekspresję , pomysłowość i walory estetyczne ich prac. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.