Piątek, 2018-07-20

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty

Podsumowanie wydarzeń i konkursów RSU w roku szkolnym 2017/2018.

20  czerwca odbyło się w naszej szkole podsumowanie tegorocznych wydarzeń i konkursów. Zostało ono przygotowane przez RSU. Podczas spotkania mieliśmy okazję przypomnieć sobie najważniejsze wydarzenia, które odbyły się w tym roku szkolnym. Nauczyciele zorganizowali wiele konkursów przedmiotowych oraz przygotowywali uczniów do konkursów międzyszkolnych i rozgrywek sportowych.

Wszystkie założone cele na rok szkolny 2017/2018 zostały osiągnięte i wszyscy możemy czuć satysfakcję.

Czas przed zakończeniem roku szkolnego to również idealna okazja na nagrodzenie uczniów, którzy brali udział w konkursach szkolnych oraz międzyszkolnych, a także docenienie tych, którzy czynnie uczestniczyli w życiu szkoły.

Wielu z naszych uczniów otrzymało dyplomy oraz nagrody, które są dowodem ich zaangażowania oraz pracy, jaką musieli włożyć w przygotowania do konkursów. Miło jest zobaczyć w jednym miejscu osoby, które odnoszą sukcesy w tak wielu różnych dziedzinach.

Wszystkim życzymy dalszych sukcesów!

Katarzyna Dziedzic