Kalendarium

Środa, 2019-01-23

Imieniny: Fernandy, Jana

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1736861
  • Do końca roku: 342 dni
  • Do wakacji: 149 dni

III dzień wizyty Żywiec

 

 

 

 

 

Trzeci dzień to znów spotkanie w szkole i wspólna lekcja języka angielskiego. Wszyscy uczniowie kolejny raz mieli okazję do poznania swoich rówieśników. Rozwiązywaliśmy Quiz dotyczący Wielkiej Brytanii, mówiliśmy o swoich zainteresowaniach i sposobie spędzania wolnego czasu. Nie zabrakło również zajęć w grupach, w których pracowaliśmy nad makietami znanych budowli Wielkiej Brytanii.
Zajęcia zakończyliśmy piosenką.
W czasie, gdy uczniowie brali udział w lekcji, nauczyciele wspólnie pracowali nad dalszymi szczegółami związanymi z realizacją naszego projektu.


Po zakończeniu wszystkich działań wybraliśmy się na krótki spacer po Szczyrku.
O godzinie 14.00 wyruszyliśmy do Żywca, aby zwiedzić Muzeum Browaru. To niezwykłe miejsce wywarło na nas duże wrażenie. Goście w aktywny sposób poznali historię żywieckiego browaru oraz jego współczesność. Odbyliśmy niezwykłą podróż w czasie, przeszliśmy przez labirynt historii oraz sprawdziliśmy również swoje umiejętności podczas gry w kręgle. Na zakończenie degustacja…pyszne soki.
Po powrocie do Szczyrku czekała na nas wspólna kolacja „U Kroćpoka”, na którą zostaliśmy zaproszeni przez Państwa Gołdyn. Coś dla ciała i dla ducha - pyszne jedzenie oraz kolejna okazja do wspólnych rozmów i lepszego poznania się.