Poniedziałek, 2018-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Aktualności to już ósmy raz gramy

To już VIII raz!

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku już po raz ósmy.

W tym roku kwestowaliśmy przy Sztabie MOKPiI w Szczyrku. Ponownie zbieraliśmy pieniądze dla onkologii dziecięcej.

W akcji wzięło udział 26 wolontariuszy naszej szkoły oraz 16 nauczycieli-opiekunów. Zebraliśmy kwotę 4584,29 zł. Na zakończenie dnia wzięliśmy udział w „Światełku do nieba" przy Urzędzie Miasta Szczyrk.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy przyczynili się do sprawnej organizacji i przeprowadzenia akcji: uczniom, nauczycielom, Radzie Rodziców oraz szefowi sztabu MOKPiI w Szczyrku Panu Mateuszowi Kurowskiemu.

JUŻ PO RAZ DZIEWIĄTY SZKOŁA NASZA ZAGRAŁA

I REKORDOWĄ KWOTĘ PIENIĘDZY ZEBRAŁA!

Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku po raz dziewiąty aktywnie uczestniczył w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy.

W tym roku kwestowaliśmy dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

W akcji wzięło udział 29 wolontariuszy i 16 nauczycieli - opiekunów. Mimo niesprzyjającej pogody kwesta przebiegała bardzo prężnie i w wyjątkowej atmosferze.

Wielkie oddanie wolontariuszy i ich opiekunów pozwoliło na zebranie kwoty 12 360, 92 zł.,

co ustanowiło rekord dotychczasowych zbiórek pieniędzy w ramach WOŚP.

Po raz pierwszy na boisku szkolnym odbyło się nasze „Światełko do nieba".

Przy blasku pochodni i zimnych ogni przekazaliśmy zebrane pieniądze na ręce szefa Sztabu

w Szczyrku Pana Jacka Kufla.

Dziękujemy wszystkim, którzy umożliwili nam kwestowanie i wsparli WOŚP oraz tym którzy pomogli w sprawnym przeprowadzeniu akcji na terenie szkoły: dyrekcji, nauczycielom, uczniom, Radzie Rodziców i przedstawicielom Sztabu przy MOKPI

w Szczyrku.

Organizatorzy: