Kalendarium

Środa, 2018-09-19

Imieniny: Januarego, Konstancji

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1579524
  • Do końca roku: 103 dni
  • Do wakacji: 275 dni

Rok szkolny 2008/2009

Artykuły

Wyjazd na wysipisko śmieci

2010-05-26

Andrzejki

2010-03-23

Każde dziecko jest zdolne

2010-03-15

Od 2 IX do 10 XII 2009 r. uczniowie kl. II ZSPiG nr 2 w Szczyrku pod kierunkiem wychowawczyni Marii Pilarz uczestniczyli w realizacji Programu Europejskiego „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy".

Czytaj więcej o: Każde dziecko jest zdolne

Jasełka

2010-03-15

"HISTORIA O DIABLE I HERODZIE"

Wtorek, jak w praktycznie każdej szkole, upłynął nam w absolutnie świątecznej atmosferze. Nie było lekcji, za to zebraliśmy się w klasach, by złożyć sobie życzenia i zjeść umownIe Wigilie.

Czytaj więcej o: Jasełka

Turnieje

2010-03-26

Turniej III sezon rok szkolny 2008/2009


ŻABKI


SP. I-III
I miejsce - Dawid Płoszaj kl. II
II miejsce - Dominika Rajba kl. III
III miejsce - Kornelia Marek kl. III

SP. IV-VI
I miejsce - Joanna Chrobak kl. VI
II miejsce - Anna Hołdys kl. IV
III miejsce - Michał Baruciak kl. IV

 

GIMN.

I miejsce -Anna Marek kl. III a

II miejsce - Dominik Kopaczka kl. I

III miejsce - Maria Hołdys kl. I


WARCABY


SP. I-III
I miejsce - Dominika Rajba kl. III
II miejsce - Kornelia Marek kl. III
III miejsce - Ela Jochacy kl. III

SP. IV-VI
I miejsce - Michał Baruciak kl. IV
II miejsce - Andrzej Habierski kl. IV
III miejsce - Dawid Krupa kl. IV

GIMN.

I miejsce -Anna Marek kl. III a

II miejsce - Kasia Heller kl. III a

III miejsce - Szymon Więzik kl. II

 

 


WARCABY-DEBEL


SP. IV-VI
I miejsce - Grzegorz Heller i Andrzej Habierski kl. IV
II miejsce - Adrian Kowaliński i Mateusz Hula kl. VI a
III miejsce - Dawid Krupa i Michał Baruciak kl. IV

GIMN.
I miejsce - Anna Marek i Tomasz Ostrowski kl. III a
II miejsce - Szymon Więzik i Grzegorz Chmura kl. II
III miejsce -Kasia Marek i Kasia Heller kl. III a



SZACHY


SP. IV-VI
I miejsce - Michał Staśkiewicz kl. VI b
II miejsce - Grzegorz Heller kl. IV
III miejsce - Krzysztof Heller kl. VI b
IV miejsce - Olek Bujak kl. VI b

GIMN.
I miejsce - Maciej Dziedzic kl. I
II miejsce - Dominik Kopaczka kl. I
III miejsce - Anna Marek kl. III a

opracowała mgr Sylwia Kąkol

Czytaj więcej o: Turnieje

Turnieje świetlicy

2010-03-26

Turniej III sezon rok szkolny 2008/2009


MARZEC 2009


ŻABKI


SP. I-III


I miejsce - Dawid Płoszaj kl. II
II miejsce - Kornelia Marek kl. III
III miejsce - Ela Jochacy kl. III

SP. IV-VI


I miejsce - Anna Hołdys kl. IV
II miejsce - Andrzej Habierski kl. IV
III miejsce - Bartłomiej Cembala kl. VIb

 

GIMN.I-III

I miejsce -Asia Czernek kl. II

II miejsce - Maria Hołdys kl. I

III miejsce - Katarzyna Heller kl. IIIa


WARCABY


SP. I-III

 


I miejsce - Dominika Rajba kl. III
II miejsce - Kornelia Marek kl. III
III miejsce - Robert Semik kl. III


SP. IV-VI


I miejsce - Krzysztof Heller kl. VIb
II miejsce - Michał Kruczek kl. IV
III miejsce - Bartłomiej Cembala kl. VIb

 

GIMN.

 

I miejsce -Szymon Więzik kl. II

II miejsce - Tomasz Ostrowski kl. III a

III miejsce - Katarzyna Marek kl. IIIa

 

 

 

WARCABY-DEBEL


SP IV-VI

 


I miejsce - Grzegorz Heller kl. IV oraz Dawid Krupa kl. IV
II miejsce - Michał Staśkiewicz kl.VI b oraz Bartłomiej Cembala kl.VI b
III miejsce -Andrzej Habierski kl.IV oraz Michał Baruciak kl.IV


 

GIMN.

 

I miejsce -Szymon Więzik kl. II oraz Artur Dobija kl.II

II miejsce - Tomasz Ostrowski kl. III a oraz Grzegorz Chmura kl.II

III miejsce -Jakub Cembala kl.I oraz Dominik Kopaczka kl. I

 

 

 

SZACHY

 


SP. IV-VI GRUPA DZIEWCZĄT


I miejsce - Joanna Chrobak kl.VI a
II miejsce - Magdalena Łaciak kl.VI a
III miejsce -Daria Krupa kl.VI a

 

 

SP. IV-VI GRUPA CHŁOPCÓW


I miejsce - Michał Staśkiewicz k kl.VI b
II miejsce - Grzegorz Heller kl.IV
III miejsce -Krzysztof Heller kl.VIb

 

 

 

GIMN.-GRUPA DZIEWCZĄT

 

I miejsce -Katarzyna Heller kl. III a

II miejsce - Anna Mareki kl. III a

III miejsce - Katarzyna Marek kl. IIIa

 

 

 

 

GIMN.- GRUPA CHŁOPCÓW

 

I miejsce -Dominik Kopaczka kl.I

II miejsce -Artur Dobija kl.II

III miejsce -Jakub Cembala kl.II

 

 

 

 

 

 

opracowała mgr Sylwia Kąkol

 

Czytaj więcej o: Turnieje świetlicy

Konkurs wielkanocny

2010-03-26

Konkurs
na kartkę wielkanocną

 


Klasy I-III sp.


I miejsce - Szymon Sowula – kl. I
II miejsce - Jakub Gawęda – kl. I
III miejsce – Weronika Kurowska kl. I


Klasy IV-VI sp.


I miejsce –  Dominika Gawęda – VIa
Sylwia Tarnawa IV
II miejsce –  Monika Cygan IV
Tomasz Bujak IV
III miejsce – Magdalena Łaciak VIa
Ewelina Byrt Vb


Klasy I-III gimn.


I miejsce –  Karolina Byrt IIIa
Iwona Przybyła I
II miejsce – Patrycja Nikiel I
Ewelina Konior I
III miejsce – Katarzyna Pieczara I
Anna Marek IIIa

 

opracowała mgr Sylwia Kąkol

 

Czytaj więcej o: Konkurs wielkanocny

Jan Paweł II

2010-03-26

Konkurs Wiedzy 
o Janie Pawle II 
dla klas gimnazjalnych



I miejsce - Mikołaj Gołdyn kl. I
II miejsce - Anna Marek kl. IIIa
III miejsce - Aleksandra Przybyła kl. II



Gratulujemy!!!

 

 

 

opracowała mgr Sylwia Kąkol

 

Czytaj więcej o: Jan Paweł II