Kalendarium

Czwartek, 2018-04-26

Imieniny: Marii, Marzeny

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1454178
  • Do końca roku: 249 dni
  • Do wakacji: 57 dni

Harmonogram zajęć wrzesień- grudzień 2010

Nr zadania Imię i nazwisko prowadzącego Rodzaj prowadzonych zajęć Grupa Ilość uczestników Godzina Dzień Sala
1.1 Henryka Grzegorzek Zajęcia wyrównawcze z matematyki gimn gr I
gr II
gr III
gr IV
18
11
10
6
8.00-8.45
8.00-8.45
14.20-15.05
7.10-7.55
poniedziałek
piątek
czwartek
poniedziałek
12
1.2 Maria Pilarz Zajęcia wyrównawcze z matematyki sp gr I
gr II
10
11
12.40-13.25
11.40-12.25
poniedziałek
czwartek
19
19
1.2 Mirosława Kubica Zajęcia wyrównawcze z matematyki sp gr I
gr II
15
3
8.00-8.45
12.30-13.25
środa
czwartek
18
18
1.3 Patrycja Pawełek Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie z przyrody
gr I
gr II
gr III
12
16
19
13.30-13.15
8.00-8.45
8.00-8.45
poniedziałek
środa
czwartek
11
11
5
1.3 Edyta Targosz Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie
gr I 2 8.00-8.45
wg. harm.
środa
sobota
9
9
1.3 Edyta Targosz Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie
gr II 5 7.10-7.55
wg. harm.
czwartek
sobota
1
1
1.3 Monika Bieniek Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie
gr I
gr II
gr III
5
8
18
7.10-7.55
8.00-8.45
7.10-7.55
wtorek
wtorek
czwartek
21
21
8
1.3  Helena Byrdy  Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej

gr A

gr B

17

13 

12.40-13.25
13.00-14.15

piątek

piątek

5

5

1.4 Krystyna Bieniek Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego gr I 13 8.00-8.45 poniedziałek 1
1.4 Patrycja Pawełek Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z chemii gr I 16 8.00-8.45 poniedziałek 11
1.4 Patrycja Pawełek Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z biologii gr I 13 12.40-13.25 piątek 9
1.4 Edyta Targosz Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z geografii gr I 7 7.10-7.55
wg. harm.
środa
sobota
1
1
1.4 Edyta Targosz Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z geografii gr II 6 14.20-15.05
wg. harm.
czwartek
sobota
1
1
1.4 Krystyna Bieniek Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego gr II 20 8.00-8.45 czwartek 11
1.4 Katarzyna Łaciak Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki gr I
gr II
3
3
13.30-14.15
14.20-15.05
czwartek
czwartek
11
11
1.4 Wiesława Marek Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego gr I 16 8.00-8.45 poniedziałek 9
1.5 Maria Pilarz Zajęcia Humanistyczne gr I 21 8.00-8.45 wtorek 19
1.6 Mirosława Kania Zajęcia informatyczne gr I
gr II
gr III
gr IV
gr V
9
12
17
4
5
12.40-13.25
8.45-9.30
14.20-15.05
13.30-14.15
7.10-8.00
piątek
sobota
czwartek
wtorek
czwartek
inf./20
inf./20
inf/20
inf/20
inf/20
1.7 Małgorzata Jasek Zespół korekcyjno-kompensacyjny gr I

gr II

 4

 4

13.30-14.15
14.20-15.05
13.30-14.15
8.00-8.45
wtorek
wtorek
środa
wtorek
22
22
22
22
1.7 Mirosława Kubica Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne gr I
gr II
1
7
8.00-8.45
13.30-14.15
poniedziałek
czwartek
gab. pedag.
18
2.14 Klaudia Waluś Zajęcia z języka angielskiego gr I
gr II
11
6
7.10-7.55
8.00-8.45
poniedziałeek
wtorek
5
5
2.14 Sabina Kubica-Nikiel Koło języka angielskiego gr I
gr II
13
17
8.00-8.45
8.00-8.45
czwartek
piątek
21
21
2.15 Dorota Byrt Koło języka niemieckiego kl III gimn
kl IV sp
3
9
14.20-15.05
13.30-14.15
środa
czwartek
8
8
2.16 Sylwia Kąkol Język francuski gr I
gr II
22
6
13.30-14.15
13.30-14.15
poniedziałek
środa
1
1
2.17 Henryka Grzegorzek Koło matematyczne gr I 13 15.10-16.40
wg. harm.
wtorek 12
2.18 Sławomir Wolańczyk Koło "Młody informatyk" gr I
gr II
15
15
9.30-11.00
11.10-12.30
sobota
sobota
inf/20
inf/20
2.19 Monika Bieniek Opiekun pracowni gr I
gr II
3
4
7.10-7.55
7.10-7.55
poniedziałek
piątek
inf./20
inf./20
2.19 Katarzyna Łaciak Opiekun pracowni gr I
gr II

6

3

14.20-15.05
13.30-15.05
poniedziałek
piątek
inf./20
inf./20
2.20 Halina Chudy Karta pływacka grupa 40 15.00-18.00 środa basen COS
2.21 Małgorzata Hołdys Poznaj ludzi naszego miasta gr I 16 15.00-17.00 niedziela teren
2.22 Krystyna Bieniek Poznaj swój region
gr I 7 14.20-15.05
wg. harm.
wtorek
sobota
biblioteka/
w terenie
2.23 Wiesława Marek Rodzinne pamiątki

gr 1

gr 2

12

1

9.00-10.30 sobota 1
2.24 Wiesława Marek Koło reginalne gr I
gr II
10
23
15.15-16.00
14.20-15.05
wtorek
wtorek
1
1
3.41 Barbara Jakubowska Warsztaty "Jaki jestem?" gr I 3 13.30-14.15 środa gab.pedag.
3.46 Barbara Jakubowska Pasje i zainteresowania - jak je w sobie odszukać i jak rozwijać?  gr1  8

wg. harm.

śr.16.00-17.30

6.X,27.X

 środa  1
4.55 Mirosława Kania  Administrowanie nowymi stronami internetowymi szkół brak brak według potrzeb według potrzeb zspig2
2.22

Aneta

Chrobak

Poznaj swój region
gr I 14 14.20-15.05

wtorek

sobota/harm.

8/ w terenie
1.8

Halina

Radłowska

Zajęcia logopedyczne

gr I

gr II

gr III

 

4

4

4

7.45-8.30

8.30-9.15

9.15-10.00

10.00-10.45

10.45-11.30

sobota 5
3.44

Wiesław Kliś


Inspiracje edukacyjno-zawodowe

gr I

gr II

4

5

15.15-16.45

16.45-18.45

czwartek 1
 

Pliki do pobrania