Kalendarium

Środa, 2018-04-25

Imieniny: Jarosława, Marka

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1453410
  • Do końca roku: 250 dni
  • Do wakacji: 58 dni

Harmonogram zajęć styczeń - czerwiec 2011

Nr zadania

Imię

i nazwisko prowadzącego

Rodzaj prowadzonych zajęć Grupa Ilość uczestników Godzina Dzień Sala
1.1 Henryka Grzegorzek Zajęcia wyrównawcze z matematyki gimn gr I
gr II
gr III
gr IV

21

11
10

10

8.00-8.45
8.00-8.45
14.20-15.05
7.10-7.55
poniedziałek
piątek
czwartek
poniedziałek
12
1.2 Maria Pilarz Zajęcia wyrównawcze z matematyki sp gr I
gr II
10
11
12.40-13.25
11.40-12.25
poniedziałek
czwartek
19
19
1.2 Mirosława Kubica Zajęcia wyrównawcze z matematyki sp gr I
gr II

15

4

8.00-8.45
12.30-13.25
środa
czwartek
18
18
1.3 Patrycja Pawełek Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie z przyrody
gr I
gr II
gr III
12
16
19
13.40-14.15
8.00-8.45
8.00-8.45
poniedziałek
środa
czwartek

11

11
5

1.3 Edyta Targosz Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie

gr I

gr II

6

2

7.10-7.55

8.00-8.45

czwartek

 

środa

1

9

1.4 Edyta Targosz Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie

gr I

grII

5

6

7.10-7.55
14.20-15.05

środa

czwartek

1
1
1.3 Monika Nocoń Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie
gr I
gr II

10

12

7.10-7.55
8.00-8.45
poniedziałek
wtorek

10

12

1.3 Helena Byrdy Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej

gr A

gr B

17

13

12.40-13.25
13.00-14.15

piątek

piątek

5

5

1.3

Jan Szermański

1.3

Anna

Jakubiec

Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej grI kl VI 13.30-15.05

czwartek

świetlica/

w/harm

1.4 Krystyna Bieniek Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego gr I 13 8.00-8.45 poniedziałek 1
1.4 Patrycja Pawełek Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z chemii

gr I

gr I

12

16

13.30-14.15

13.30-14.15

poniedziałek

czwartek

11

11

1.4 Patrycja Pawełek Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z biologii gr I

12

16

12.40-13.25

12.40-13.25

piątek

w/w harm

9

9

1.4 Edyta Targosz Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z geografii gr I 7 7.10-7.55
wg. harm.
środa
sobota
1
1
1.4 Edyta Targosz Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z geografii gr II 6 14.20-15.05
wg. harm.
czwartek
sobota
1
1
1.4 Krystyna Bieniek Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego gr II 20 8.00-8.45 czwartek 11
1.4 Katarzyna Łaciak Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki gr I
20 14.20-15.05
czwartek
11
1.4 Wiesława Marek Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego

zajęcia będą realizowane

IX-XII 2011

zajęcia będą realizowane

IX-XII 2011

zajęcia będą realizowane

IX-XII 2011

zajęcia będą realizowane

IX-XII 2011

1.4

Jan Szermański

Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego

grI

grII

1.4 Klaudia Waluś Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego

grI

grII

20

8.00-8.45

13.30-14.15

poniedziałek 21
1.5 Maria Pilarz Zajęcia Humanistyczne gr I 21 8.00-8.45 wtorek 19
1.6 Mirosława Kania Zajęcia informatyczne gr I
gr II
gr III
gr IV
gr V
9
12
17
4
5
12.40-13.25
8.45-9.30
14.20-15.05
13.30-14.15
7.10-8.00
piątek
sobota
wtorek
wtorek
czwartek
inf./20
inf./20
inf/20
inf/20
inf/20
1.7 Małgorzata Jasek Zespół korekcyjno-kompensacyjny gr I

gr II

4

4

I-III 2011 gr.II

13.30-

14.15

12.40-

13.25

wtorek
wtorek
wtorek
22
22
22
22
1.7 Małgorzata Jasek Zespół korekcyjno-kompensacyjny

gr II od kwietnia

2011

4

13.40-

14.15

wtorek

 

 

22

1.7 Mirosława Kubica Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne gr I
gr II
1 zajęcia indywidualne
7
8.00-8.45
13.30-14.15
poniedziałek
czwartek
gab. pedag.
18
2.14 Klaudia Waluś Zajęcia z języka angielskiego gr I
gr II

11

6

12.40-13.25
14.20-15.05

czwartek

czwartek

10

8

2.14 Sabina Kubica-Nikiel Koło języka angielskiego gr I
gr II
13
17
8.00-8.45
8.00-8.45
czwartek
piątek
21
21
2.15 Dorota Byrt Koło języka niemieckiego gr I
gr II

9

3

14.15-15.00

13.30-14.15

środa
czwartek
8
8
2.16 Sylwia Kąkol Język francuski gr I
gr II
22
6
13.30-14.15
13.30-14.15
poniedziałek
środa
1
1
2.17 Henryka Grzegorzek Koło matematyczne gr I 13 15.10-16.40
wg. harm.
wtorek 12
2.18 Sławomir Wolańczyk Koło "Młody informatyk" gr I
gr II

8

7

9.30-11.00
11.10-12.30
sobota
sobota
inf/20
inf/20
2.19 Monika Nocoń Opiekun pracowni gr I
gr II
3
4
7.10-7.55
7.10-7.55
poniedziałek
piątek
inf./20
inf./20
2.19 Katarzyna Łaciak Opiekun pracowni gr I
gr II

6

6

14.20-15.05
13.30-15.05
poniedziałek
piątek
inf./20
inf./20
2.20 Halina Chudy Karta pływacka grupa 40 15.00-18.00 środa basen COS
2.21 Małgorzata Hołdys Poznaj ludzi naszego miasta gr I 16 15.00-17.00 niedziela teren
2.22 Krystyna Bieniek Poznaj swój region
gr I 7 14.20-15.05
wg. harm.
wtorek
sobota
biblioteka/
w terenie
2.22

Aneta

Chrobak

Poznaj swój region
gr II 7 14.20-15.55 wtorek
biblioteka/
w terenie
2.24 Wiesława Marek Koło reginalne

zajęcia będą realizowane

IX-XII 2011

zajęcia będą realizowane

IX-XII 2011

zajęcia będą realizowane

IX-XII 2011

4.57

Krystyna

Bieniek/

Izabela

Kania

Wdrożenie i administrowanie siecią biblioteczną brak brak według potrzeb

czwartek

/według potrzeb

zspig2
3.46 Barbara Jakubowska Pasje i zainteresowania - jak je w sobie odszukać i jak rozwijać? gr1 9

wg. harm.

śr.16.00-17.30

6.X,27.X

środa 1
4.55 Mirosława Kania Administrowanie nowymi stronami internetowymi szkół brak brak według potrzeb według potrzeb zspig2
2.22

Aneta

Chrobak

Poznaj swój region
gr I 14 14.20-15.05

wtorek

sobota/harm.

8/ w terenie
1.4

Klaudia

Waluś

Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego

gr I

gr II

7

13

8.00-8.45
13.30-14.15

poniedziałek

czwartek

5

10

3.43

Wiesław Kliś


Rozpoznawanie potrzeb rynku pracy grI 7 16.00-17.00

23.03.2011

30.03.2011

05.04.2011

8
3.42

Wiesław Kliś

Zawód przyszłości gr I 4 16.00-17.00 według harm 8