Kalendarium

Środa, 2018-09-19

Imieniny: Januarego, Konstancji

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1579044
  • Do końca roku: 103 dni
  • Do wakacji: 275 dni

Gimnazjum

Artykuły

Sztafetowe biegi przełajowe

2011-03-27

Sportowa rywalizacja szkół, jak co roku , rozpoczęła się od sztafetowych biegów przełajowych. Zawody odbyły się na stadionie oraz terenie przyległym do Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku.

Czytaj więcej o: Sztafetowe biegi przełajowe

Tenis stołowy

2011-03-27

 

W grudniu odbył się gminny turniej tenisa stołowego,  w którym startowali uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum. W wyniku rywalizacji, aż trzy drużyny  uzyskały awans do zawodów powiatowych.

         Drużyny gimnazjum reprezentowali: Joanna Chrobak, Aleksandra Trzopek, Patrycja Węgrzynkiewicz, opiekun:Aneta Chrobak oraz  Paweł Posiłek, Maciej Dziedzic, Jan Chmura, opiekun Jakub Wałęga. Drużyny uczniów z podstawówki pod opieką p. Leszka Chrobaka i p. Jakuba Wałęgi tworzyli: Grażyna Zygmunt, Katarzyna Baruciak, Natalia Węgrzynkiewicz oraz Andrzej Habierski, Tomasz Kasiński, Mateusz Fiedor. Mistrzyniami gminy zostały obie drużyny dziewcząt, natomiast chłopcy ze szkoły podstawowej z drugiego miejsca również uzyskali awans do zawodów powiatowych.  Jak co roku Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym odbyły się w Ligocie, gdzie do sportowej rywalizacji stanęło 13 szkół w każdej z czterech kategorii.

Drużynie chłopców z podstawówki troszkę zabrakło do pozycji medalowej i ostatecznie osiągnęli miejsce IV. Gimnazjalistki rywalizując również z klubowiczkami wywalczyły miejsce V. Największy sukces osiągnęły Kasia, Grażyna i Natalia zdobywając brązowy medal Mistrzostw Powiatu
w Tenisie Stołowym.

 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a szczególnie medalistkom!

Aneta Chrobak

 

Czytaj więcej o: Tenis stołowy