Poniedziałek, 2018-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Projekt edukacyjny 2010/2011

20 maja br. odbyła się w naszym gimnazjum prezentacja Projektu Edukacyjnego: „Przez stulecie - nasza szkoła dawniej i dziś". Koordynatorem projektu był dyrektor szkoły mgr Leszek Chrobak, opiekunami poszczególnych klas (tematów): mgr Izabela Kania (klasa I A), mgr Patrycja Pawełek (klasa I B), mgr Krystyna Bieniek (klasa II A), mgr Henryka Grzegorzek (klasa IIB). Nauczyciele współpracujący: mgr Anna Jakubiec- Nikiel, mgr Aneta Chrobak, mgr Sylwia Kąkol.

Uczniowie klasy II B zaprezentowali temat: „Z historii szkoły", zaś klasa I A Patrona szkoły  - św. Królową Jadwigę. Dyrektorów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły przedstawiła klasa IIA, natomiast uczniowie klasy I B omówili wydanie specjalne gazetki szkolnej.

Wszystkie wystąpienia bardzo się podobały i zostały wysoko ocenione przez uczestników spotkania. Uczniowie włożyli sporo pracy w przygotowanie swoich tematów. Przejrzeli kroniki i inne dokumenty szkolne, przeprowadzili wiele wywiadów, przygotowali prezentacje multimedialne, gazetki, filmy. Pokazali, że potrafią zdobyć i opracować potrzebne informacje, a także zaprezentować efekty swej pracy w ciekawy sposób.

mgr Krystyna Bieniek