Kalendarium

Sobota, 2018-01-20

Imieniny: Fabioli, Miły

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1379724
  • Do końca roku: 345 dni
  • Do wakacji: 153 dni

Harmonogram zajęć wrzesień- grudzień 2011

gr

zadania

Imię

i nazwisko prowadzącego

Rodzaj prowadzonych zajęć Grupa Ilość uczestników Godzina Dzień Sala
1.1 Henryka Grzegorzek Zajęcia wyrównawcze z matematyki gimn gr I
gr II
gr III
gr IV

19

13

10

8

710-755

710-755

710-755

1420-1505

pn

śr

czw

wt

12

12

12

12

1.2 Maria Pilarz Zajęcia wyrównawcze z matematyki sp gr I
gr II

10

9

1240-1325

1330-1415

pn

czw

19

19

1.2 Mirosława Kubica Zajęcia wyrównawcze z matematyki sp gr I
gr II

4

15

1235-1325

1225-1325

pn

czw

18

18

1.3 Anna Jakubiec-Nikiel Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie

gr I

9

1240-1415

1330-1505

wt

pt

17

8

1.3 Monika Nocoń Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej
klasie

gr III
gr II

grI

5

14

16

1330-1415

715-800

1330-1415

czw

pt

pn

5

5

8

1.3 Helena Byrdy Przygotowanie do sprawdzianu po szóstej

gr I

24 1330-1505 pn

 5

1.5

Monika Nocoń

"Przygoda z językiem polskim" grI 10 900-11.45 sob 5
1.4 Krystyna Bieniek Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego

gr I

gr II

grII

13

24

24

13.30-14.20-1505

710-755

wt

śr

pn/wg har

1

1

1

1.4 Patrycja Pawełek Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z chemii

gr I

gr II

13

15

800-845

1330-1415

pn

pn

9
1.4 Patrycja Pawełek Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego z biologii

gr I

gr II

13

15

800-845

1330-1415

pn

pn

9
1.4 Katarzyna Łaciak Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z fizyki

gr I

gr II

gr III

gr IV

4

6

4

10

800-845

850-935

800-845

1330-1415

pn

pn

wt

pt

11

8

11

11

1.4 Wiesława Marek Zajęcia przygotowywujące do egzaminu gimnazjalnego

grI

grII

16

28

800-845

1330-1415

pt

wt

1

1

1.5 Maria Pilarz Zajęcia Humanistyczne gr I 19

1240-1325

czw 19
1.6 Mirosława Kania Zajęcia informatyczne gr I
gr II
gr III

5

5

8

715-800

1435-1520

1525-16.10

/07.09-02.11

715-800

śr

śr

czw

inf./20
inf./20
inf/20
inf/20
inf/20
1.7 Małgorzata Jasek Zespół korekcyjno-kompensacyjny



gr II

gr III

3

4

1330-1415

1240-1325

1330-1415

wt/II,

śr/III

czw/II

22

22

22

1.7 Mirosława Kubica Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne gr I
gr II

5

4

1320-1415

800-845

pn

śr

18

gab. ped.

2.14 Klaudia Waluś Zajęcia z języka angielskiego gr I
gr II

6

9

12

710-755

8-845

8-845

wt

wt

śr

9

9

9

2.14 Sabina Kubica-Nikiel Koło języka angielskiego

grII

gr I
gr II

15

13

15

1420-1505

900-1030

1030-1115

pn

sob

21

21

21

2.15 Dorota Byrt Koło języka niemieckiego

gr I
gr II

grIII

10

10

3

800-845

800-845

wt

czw

śr

5

21

8

2.16 Sylwia Kąkol Język francuski gr IV 7 1330-1415 wtorek 8
2.17 Henryka Grzegorzek Koło matematyczne gr I 11 1510-1640 wtorek 12
2.18 Sławomir Wolańczyk Koło "Młody informatyk" gr I
gr II

8

14

930-1105

1020-1105

1105-1240

1155-1240

sobota

sobota

inf/20
inf/20
2.19 Katarzyna Łaciak Opiekun pracowni gr I
gr II

4

4

7

1330-1500

1330-1500

1330-1500

pn

wt

czw

inf./20

bibl/inf.

bibl

2.20 Aneta Chrobak Karta pływacka grupa według listy

1600-1645

21.09

22.09

28.09

29.09

5.10

6.10

11.10

basen COS
2.23 Małgorzata Hołdys

Pamiątki

 rodzinne

gr I według listy

1500-1715

1500-1715

1500-1715

1500-1630

1500-1630

1500-1630

1500-1630

08.09

15.10

29.10

05.11

19.11

26.11

03.12

teren
2.22 Krystyna Bieniek Poznaj swój region gr I 9 wg/harm ------ biblioteka/
w terenie
2.22

Aneta

Chrobak

Poznaj swój region gr II 14

8-845

8-1445

13-1645

915-1300

8.09

10.09

16.09

24.09

biblioteka/
w terenie
2.24 Wiesława Marek Koło reginalne

grI

grII

6

11

1420-1505

1240-1325

wt

pt

8

1

4.57

Krystyna

Bieniek/

Izabela

Kania

Wdrożenie i administrowanie siecią biblioteczną brak ------------

750-850

1125-1225 

pt

śr/

wg har

zspig2
3.41 Barbara Jakubowska Warsztaty jaki jestem

gr1

grII

3

3

715-800

1330-1415

pn

pt

gab ped
4.55 Mirosława Kania Administrowanie nowymi stronami internetowymi szkół brak ----------- według potrzeb ------- zspig2
1.8 Ewa Tobiczyk Zajęcia logopedyczne

gr I

gr II

15 1230-1615 wt gab higienist