Poniedziałek, 2018-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Ruszył kolejny Projekt Unijny 2012

RUSZYŁ KOLEJNY PROJEKT UNIJNY

„Edukacja Wczesnoszkolna Szansą Na Lepsze Jutro”.

Ruszyły zajęcia dodatkowe z projektu współfinansowanego przez Unię Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt nosi tytuł „Edukacja Wczesnoszkolna Szansą Na Lepsze Jutro”.
Celem projektu jest objęcie wsparciem uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych z klas 1-3. W terminie od października do czerwca uczniowie pracować będą grupach zajęciowych wspomagających nauczanie oraz rozwijających zainteresowania. Zajęcia dodatkowe odbywać się będą po lekcjach według ustalonego z nauczycielem prowadzącym harmonogramu.
W naszej szkole dla dzieci zaplanowane zostały zajęcia wyrównawcze , zajęcia z logopedii, oraz zajęcia artystyczne. Ponadto w ramach projektu szkoła otrzymała różnorodne pomoce dydaktyczne, dzięki którym zajęcia dodatkowe będą miały atrakcyjną zabawową formę i niezwykłą skuteczność. Wszystkim uczniom biorącym udział w projekcie życzymy POWODZENIA!

mgrAleksandra Laszczak