Środa, 2018-09-19

Imieniny: Januarego, Konstancji

ZSPiG nr2 kwestuje po raz XII.

12 stycznia 2014r.

XXII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

KWESTOWALIŚMY PO RAZ XII !

XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to 12 rok kwestowania w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 w Szczyrku.

W tym roku pod hasłem NA RATUNEK - zbieraliśmy pieniądze  na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej  seniorów.

W akcji wzięło udział 25 wolontariuszy z kl. III Gimnazjum i kl. II Gimnazjum oraz 13 nauczycieli - opiekunów.

Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, dobra organizacja i wielkie zaangażowanie kwestujących oraz opiekunów  pozwoliło zebrać kwotę  8989,02 zł.

Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w sprawnym przeprowadzeniu akcji w naszej szkole: dyrekcji, nauczycielom, uczniom, Radzie Rodziców oraz sztabowi WOŚP.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli WOŚP i umożliwili nam kwestowanie na terenie swoich placówek.

Organizatorzy: Maria Pilarz, Halina Chudy, Jakub Wałęga