Poniedziałek, 2018-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Podarunki z Australii dla polskich dzieci

Dzięki australijskiej fundacji QJF, patronującej Rodzinie Szkół im. Świętej Jadwigi Królowej, do polskich dzieci trafią maskotki. Rozda je Królowa Roku Weronika wychowankom Domu Dziecka.

Co roku szkoła, z której pochodzi Królowa Roku, jest współorganizatorem takiego spotkania. Końcem lutego otrzymaliśmy z Australii dwie paczki z pluszakami oraz podarunki dla szkoły.

Z radością i dumą zamieszczamy również fragment listu od w/w fundacji, która pięknie pięknie mówi o działalności szkoły związanej z szerzeniem ideałów Świętej Patronki.

(…) Jesteśmy pod wrażeniem wielu inicjatyw Królowej Roku Weroniki, które, mamy nadzieję, staną się wzorem i tradycją dla przyszłych Królowych Roku. Nie tylko nam,ale także wielu tym ze środowisk polonijnych, którzy czytają nasze strony internetowe, bardzo się one podobają. (…) To, że Weronika zachwyca nas wszystkich swą wielorakością i pełnym serca zaangażowaniem, to też w dużej mierze zasługa szkoły, dyrekcji i grona pedagogicznego. Można tylko pozazdrościć takiej szkoły , do której każdy z nas chciałby uczęszczać.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy

” The Queen „Jadwiga Foundation