Poniedziałek, 2018-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Przegląd Pieśni Patriotycznej

W dniach 13- 14 marca  w Domu Kultury w Bielsku-Białej Hałcnowie odbyły się przesłuchania dzieci i młodzieży w ramach odbywającego się po raz czternasty w naszej diecezji Przeglądu Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek.

Wcześniejszy etap - parafialny odbył się w październiku. Szkołę podstawową reprezentował zespół "Twist" z klasy V.  Gimnazjum reprezentowane było przezTomasza Kasińskiego z kl. III. Zaśpiewał dwa utwory Jacka Kaczmarskiego "Mury" i "Rozbite oddziały". Jego świetny występ został zauważony przez Jury i w swojej kategorii otrzymał wyróżnienie. To bardzo duże osiągnięcie, zważywszy na ilość konkurentów, których Tomasz musiał pokonać. Wszystkim dziękuję za występ i gratuluję wyniku.

mgr Sabina Kubica-Nikiel