Poniedziałek, 2018-07-16

Imieniny: Eustachego, Mariki

Ślubujemy

Tradycją Gimnazjum Nr 2 jest uroczystość, w trakcie której uczniowie klasy pierwszej w obecności Dyrekcji szkoły, Grona Pedagogicznego i swoich rodziców składają ślubowanie.

Od tego momentu stają się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej naszej szkoły.
Podniosła atmosfera, tekst przysięgi, moment pasowania na ucznia pozostają na długo w pamięci uczestników uroczystości. Tak było i w tym roku.

14 października uczennice i uczniowie klasy I gimnazjum złożyli uroczyste ślubowanie. Drugą część spotkania przygotował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem mgr Patrycją Pawełek. Zabawa była świetna, bowiem „przenieśliśmy się” w czasy prehistoryczne i obserwowaliśmy zmagania pierwszoklasistów sprawdzające wiedzę o tym okresie oraz ich kondycję fizyczną. Klasa dobrze poradziła sobie  z wykonaniem zadań.

Wszystkim uczniom klasy I gimnazjum życzymy, by przez najbliższe trzy lata tworzyli pozytywny obraz naszej szkoły, osiągając wysokie wyniki w nauce i zachowaniu  i biorąc aktywny udział w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, zawodach sportowych oraz uroczystościach szkolnych.  /więcej zdjęć zobacz/

RSU