Czwartek, 2018-11-15

Imieniny: Amielii, Idalii

XXV WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

15 stycznia 2017r. odbył się XXV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasza Szkoła tradycyjnie, już  po raz piętnasty aktywnie uczestniczyła w kwestowaniu w ramach Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Graliśmy dla ratowania życia  i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopedriatycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki nad seniorami. W tym roku w akcji wzięło udział 17 wolontariuszy, uczniów klasy III gimnazjum oraz 8 nauczycieli – opiekunów.  Piękna zimowa aura, mnóstwo turystów, życzliwych ludzi, dobra organizacja, wielkie oddanie i zaangażowanie wolontariuszy i opiekunów, wszystko to sprzyjało naszemu kwestowaniu. Ustanowiliśmy kolejny rekord naszej szkoły w wysokości 19 432,85zł + 107 euro +107 koronW tym roku największą kwotę  w wysokości  2526,15zł   ponownie zebrała wolontariuszka EMILIA LASZCZAK.

Przez okres piętnastu lat nasz wkład w WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY wynosi 135 216,32zł + waluta obca.

Jesteśmy dumni z takiego sukcesu oraz postawy naszych wolontariuszy. Cieszymy się, że uczestniczymy i mamy swój wkład  w jakże potrzebnej zbiórce pieniędzy zarówno dla dzieci jaki seniorów.

Dziękujemy wszystkim, którzy umożliwiają  nam coroczne kwestowanie i wspierają WOŚP oraz tym, którzy pomagają nam w sprawnym przeprowadzeniu akcji na terenie szkoły: dyrekcji, nauczycielom, uczniom, Radzie Rodziców i przedstawicielom Sztabu przy MOKPI w Szczyrku.

Organizatorzy: Maryla Pilarz, Halina Chudy,  Jakub Wałęga