Kalendarium

Sobota, 2018-01-20

Imieniny: Fabioli, Miły

Statystyki

  • Odwiedziło nas: 1379741
  • Do końca roku: 345 dni
  • Do wakacji: 153 dni

Kangur

Artykuły

Kangur 2014

2017-08-15

 20 marca 2014 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym ,,Kangur”. Startowało 49 uczniów  w pięciu kategoriach wiekowych.

 

W kategorii:

 

                     ŻACZEK - 7 uczniów,

                     MALUCH -13 uczniów,

                     BENIAMIN -11 uczniów,

                     KADET -13 uczniów,

                    JUNIOR - 5 uczniów.

 

      W kategorii Maluch wyróżnienie zdobył uczeń kl. III Michał Mędrek, a w kategorii Beniamin wyróżnienie zdobyła uczennica kl. V Emilia Grzegorzek.

 

Czytaj więcej o: Kangur 2014

Kangur 2013

2017-08-15

  Wzorem lat ubiegłych uczniowie naszej szkoły i w tym roku brali udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 21 marca 2013 roku. W zmaganiach konkursowych udział wzięło 39 dzieci.

 

W kategorii żak - 9 uczniów

w kategorii maluch - 8 uczniów

w kategorii beniamin - 15 uczniów

w kategorii kadet -6 uczniów

w kategorii junior -1 uczeń

  

Uczeń klasy III gimn. Bartłomiej Piekarz uzyskał wyróżnienie, a  uczennica z klasy IV uzyskała najlepszy wynik w szkole podstawowej.

Czytaj więcej o: Kangur 2013

Kangur 2012

2017-08-15

tegorocznym Konkursie Matematycznym Kangur uczennica kl. III sp  naszej szkoły Emilia Grzegorzek otrzymała wyróżnienie.

Czytaj więcej o: Kangur 2012

Kangur 2011

2017-08-15

W tegorocznym Konkursie Matematycznym Kangurek wynik bardzo dobry otrzymała uczennica klasy II Emilia Grzegorzek.

 

Konkursie Matematycznym Kangur wyróżnienie otrzymali:

 

Grzegorz Heller kl.VI SP

 

Bartłomiej Piekarz kl IB gimn.

 

Tomasz Dąbrowski kl III gimn.

 

Adrian Kania kl III gimn.

Czytaj więcej o: Kangur 2011

Kangur 2010

2017-08-15

Dzisiaj tj.18 marca 2010 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili  do Ogólnopolskiego Konkursu ”Kangur Matematyczny”.Ogólna liczba osób z naszej szkoły biorących udział w konkursie osiągneła 69 uczniów,jak na tak niewielką szkołę jest to duża liczba.

 

Czytaj więcej o: Kangur 2010

Kangur 2009

2017-08-15

KANGUR 2009

 

 

 

Kangur Matematyczny jest to konkurs matematyczny dla uczniówszkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Konkurs wywodzi się z Australii, gdzie został rozpropagowany przez Petera O"Hallorana. W 1990 Kangur odbył się po raz pierwszy w Europie i za sprawą francuskich matematyków został rozpropagowany w wielu krajach świata.

 

 

 

19 marca 2009 roku odbył sie w naszej szkole Konkurs Matematyczny.Do konkursu przystapili uczniowie z różnych grup wiekowych.Ogółem w naszej szkole konkurs ten pisało 63 uczniów od klasy I szkoły podstawowej do klasy III gimnazjum .Jak na tak niewielka szkołę 229 uczniów jest to nielada wynik jeśli chodzi o uczestnictwo.

 

Należy również nadmienić,iz nasi uczniowie już od lat uczestniczą w tym międzynarodowym konkursie  zajmując wysokie lokaty.

W zeszłym roku szkolnym 2007/2008 uczeń naszej szkoły Bartłomiej Piekarz z klasy IV otrzymał wyróznienie czego nagrodą był wyjazd do Wiednia.

 

 

KANGUR 2009 JUŻ ROZSTRZYGNIĘTY  

Oto wyniki tegorocznego konkursu matematycznego w poszczególnych kategoriach wiekowych:


Kangurek klasy II i wyróżniający się uczniowie klasy I czas trwania 60 min 

Kania Paulina kl.II sp  54 pkt lokata 14   wynik bdb /nagroda/

Haratek Karolina kl.I sp 44 pkt lokata 24

Wątroba Szymon kl.II sp 37 pkt lokata 31

Socala Patryk kl.I sp 33 pkt lokata 35

Pawełek Patrycja kl.II sp 31pkt lokata 37

Konior  Magdalena kl.II sp 25 pkt lokata 43

Sowula Szymon  kl.I sp  19 pkt lokata 49

Hutyra Patryk   kl.II sp 14 pkt lokata 54

Kurowska Weronika kl.I sp 11pkt lokata 57

Walus Janusz kl.I sp 10 pkt lokata 58

Rudy Bruno kl.I sp 10 pkt lokata 58

Więzik Kamil kl.I sp 0 pkt lokata 66


Maluch III i IV klasy czas trwania 75 min

 

Wengrzynkiewicz Klaudia kl.III sp 55pkt lokata 98

Surma Natalia kl.III sp 50 pkt lokata  118

Tracz Justyna kl.III sp 49,75 pkt lokata 119

Żądło Julia kl.III sp 38,75 pkt lokata 163

Krupa Angelika kl.III sp 33,75 pkt lokata 183

Rajba Dominika kl.III sp 21,25 pkt lokata 231

Wengrzynkiewicz Natalia  kl.III sp 20 pkt lokata 233

Heller Grzegorz kl.IV sp 108,75 pkt lokata 7      wynik bdb/ nagroda/

Zygmunt Grażyna kl.IV sp 71,25 pkt lokata 75

Stec Wiktoria kl.IV sp 57.50 pkt lokata 122

Habierski Andrzej kl.IV sp 51,25 pkt lokata 147

Krupa Dawid kl.IV sp 43,75 pkt lokata 174

Hołdys Anna kl.IV sp 43,25 pkt lokata 176

Kasiński Tomasz kl.IV sp 42,50 pkt lokata 179

Baruciak Michał kl.IV sp 41,25 pkt lokata 183

 

Beniamin V i VI klasy czas trwania 75 min

 

Piekarz Bartłomiej kl.Vb sp 97,75 pkt lokata 19     wyróżnienie/ nagroda/

Hołdys Natalia kl.Va sp 60 pkt lokata 144

Hula Mateusz kl.Va sp 47,25 pkt lokata 195

Sadrija Ali kl.Va sp 40 pkt lokata 224

Pilarz Agata kl.Va sp 30 pkt lokata 264

Chrobak Joanna kl.VIa sp 73,75 pkt lokata 133

Przybyła Maciej kl.VIb sp 73,50 pkt lokata 134

Tracz Ewelina kl.VIb sp 62 pkt lokata 180

Krupa Daria kl.VIa sp 58,75 pkt lokata 193

Czarnik Weronika kl.VIb sp 58,75 pkt lokata 193

Kapała Maria kl.VIb sp 57,50 pkt lokata 198

Staśkiewicz Michał kl.VIb sp 51,50 pkt lokata 222

Więzik Jan kl.VIb sp 51,25 pkt lokata 223

Gawęda Magdalena kl.VI sp 50 pkt lokata 228

Marek Magdalena kl.VIb sp 40 pkt lokata 268

Habierska Ewa kl.VIa sp 39 pkt lokata 271

Heller Krzysztof kl.VIb sp 38,25 pkt lokata 274

Pezda Julia kl.VIb sp 37,50 pkt lokata 277

Gawęda Angela kl.VIa sp 37,50 pkt lokata 277

 

Kadet I i II klasy czas trwania gimnazium 75 min

 

Kania Adrian kl.I gimn 76 pkt lokata 66  najlepszy w szkole /nagroda/

Hołdys Maria kl.I gimn 71,25 pkt lokata 84

Dąbrowski Tomasz kl.I gimn 70 pkt lokata 89

Pieczara Katarzyna kl.I gimn 59 pkt lokata 133

Piekarz Arkadiusz kl.I gimn 55,75 pkt lokata 146

Pilarz Piotr kl.I gimn 51,50 pkt lokata 163

Chmura Jan kl.I gimn 20 pkt lokata 251

Chmura Grzegorz kl.II gimn 61,25 pkt lokata 139

Więzik Szymon kl.II gimn 53,50 pkt lokata 170

 

Junior III klasy gimnazjów czas trwania gimnazium 75 min 

Tomasik Agata kl.III b gimn 54,75 pkt lokata 148

Ostrowski Tomasz kl.III a gimn 43,75 pkt lokata 192

Kasińska Dominika kl.III b gimn 25,00 pkt lokata 250

Pieczara Szymon kl.III b gimn 9,75 pkt lokata 265

Czytaj więcej o: Kangur 2009